Psycholog i psychoterapeuta uzależnień i współuzależnienia. Od ponad 8 lat związana ze Służbą Więzienną, pracując w bezpośrednim kontakcie z osadzonymi, skazanymi oraz tymczasowo aresztowanymi. Oprócz bezpośrednich rozmów terapeutycznych, wspierających oraz diagnostycznych z osadzonymi, prowadzi liczne programy readaptacji społecznej, dostosowane do konkretnych grup osadzonych. Wdraża również swoje autorskie programy, z których jeden został wyróżniony w konkursie na najlepszy program readaptacji społecznej skazanych.

Współpracowała ze Stowarzyszeniem „Niebieska Linia” oraz stworzyła program przeciwdziałania przemocy domowej w rodzinach funkcjonariuszy, który został wdrożony we wszystkich jednostkach Służby Więziennej Okręgu Warszawskiego.

Wcześniej pracowała jako headhunter w korporacjach międzynarodowych. Zajmowała się m.in. rekrutacją na najwyższe stanowiska, szkoleniami, ewaluacjami oraz budowaniem ścieżek rozwoju pracowników.

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Obecnie Uniwersytet SWPS), jak również Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w zakresie psychoterapii uzależnień.

Uczestnik licznych szkoleń, m.in.:

  • dla skazanych, którzy odbywają kary pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem środków psychoaktywnych;
  • z zakresu Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie Warszawskim;
  • z zakresu Uzależnień Behawioralnych w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Od kilka lat współpracuje z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Warszawie, gdzie prowadzi kursy reedukacyjne dla osób, które kierowały pojazdem pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas!

Napisz do nas lub pozostaw telefon kontaktowy - odezwiemy się!

Wysyłanie

©2019 IntroHL

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?