Nieprawdopodobne może się wydawać niektórym, iż OSK Cezary Lipski mając roczną zdawalność dwukrotnie wyższą niż statystyczna średnia w Polsce, dalej dąży do podnoszenia standardów pracy swoich instruktorów. Tak właśnie powinni robić przedsiębiorcy, dla których jakość usług stoi na pierwszym planie.

Czerwiec, piękna pogoda, malownicze Puławy i najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w regionie. Taki klimat, że z przyjemnością wspominamy te dwudniowe warsztaty doskonalenia zawodowego. Mnóstwo rozmów i dyskusji o przepisach, o ćwiczeniach stosowanych podczas szkolenia, o zadaniach egzaminacyjnych i oczywiście o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Podczas części teoretycznej omówiliśmy między innymi tematy dotyczące:
• arkusza przebiegu egzaminu i jego prawidłowego wypełniania;
• najczęstszych błędów osób egzaminowanych w Puławach (kat. A, B) i w Lublinie (kat. C, CE), na podstawie statystyk zdawalności w WORD Lublin i w WORD Puławy;
• procedur egzaminacyjnych i szczegółów zadań egzaminacyjnych.

Drugi dzień zajęć to już typowa praktyka. Przeprowadziliśmy symulację zajęć szkoleniowych i egzaminów wewnętrznych. Na koniec wyciągnęliśmy wspólne wnioski. Po co to wszystko i w jakim celu? Po to, by dalej doskonalić warsztat pracy instruktorów, nadal podwyższać jakość świadczonych usług, a jednocześnie wprowadzić elementy standaryzacji szkoleniowej w całym OSK.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas!

Napisz do nas lub pozostaw telefon kontaktowy - odezwiemy się!

Wysyłanie

©2019 IntroHL

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?