Po niewątpliwym sukcesie I Ogólnopolskiego Forum Instruktorów, Wykładowców i Właścicieli OSK przyszedł czas na kolejny krok. Oczekiwania uczestników pierwszej edycji Forum na kontynuowanie wspólnych działań były tak duże, że namawiali organizatorów do zrealizowania drugiej części jeszcze w 2018 roku. Tak się też stało i w listopadzie 2018 roku, II Ogólnopolskie Forum odbyło się w Spale.

Reprezentantem Introduction To Higher Level był Mariusz Sztal. Poprowadził panel dotyczący różnych celów, jakie w procesie szkoleniowo-egzaminacyjnym mają wszyscy jego uczestnicy. Mariusz przyjął rolę moderatora, tak aby to uczestnicy przejęli aktywność. Uświadomienie różnic w celach między kursantami, instruktorami i egzaminatorami, pozwoliło jednocześnie wypracować wspólny mianownik.

Jednym z najważniejszych tematów zjazdu był ten, dotyczący powstania Samorządu Zawodowego Instruktorów i Egzaminatorów (SZIE). O tej wielkiej idei, dającej początek zmian na lepsze, opowiedział Uczestnikom Tomasz Matuszewski – Rzecznik Instruktorów i Wykładowców Nauki Jazdy. Bezpośrednio po zakończeniu jego prelekcji, ponad 80% zebranych zadeklarowało swoje poparcie.

Uczestnicy Forum zapowiedzieli już swoją obecność na III edycji w roku 2019. Introduction to Higher Level też tam nie zabraknie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas!

Napisz do nas lub pozostaw telefon kontaktowy - odezwiemy się!

Wysyłanie

©2019 IntroHL

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?