Pod koniec grudnia 2018 roku przekonaliśmy się, że w środku jednego z najstarszych i największych miast w Polsce można prowadzić Ośrodek Szkolenia Kierowców w sposób absolutnie nowoczesny i innowacyjny. Mowa tu o Krakowie i Auto Akademii Salwator.

Na zaproszenie właściciela Ośrodka – Piotra Leńczowskiego, mieliśmy przyjemność spotkać się z całą załogą Auto Akademii i przeprowadzić dla nich warsztaty doskonalenia zawodowego. Przygotowując się do zajęć,  pozyskaliśmy wcześniej z ośrodka egzaminowania statystyki zdawalności całego OSK, jak i poszczególnych instruktorów. Ogólna statystyka Auto Akademii prezentowała się dobrze, a zdawalność egzaminów była blisko 15% większa niż średnia w województwie małopolskim.

Skupiliśmy się jednak przede wszystkim na danych statystycznych dotyczących powodów uzyskania wyników negatywnych. Między innymi na ich podstawie mogliśmy zdiagnozować ewentualne niedoskonałości w warsztacie szkoleniowym i zaproponować odpowiedni rodzaj ćwiczeń wzmacniających.

Drugi dzień warsztatów to przede wszystkim zajęcia praktyczne, gdzie skupiliśmy się na omawianiu ćwiczeń pozwalających wypracować kursantowi pewne umiejętności i nawyki. To właśnie poprzez odpowiednie ćwiczenia dochodzi się do umiejętności realizowania zadań na egzaminie czy uogólniając – różnych manewrów podczas poruszania się po drodze.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas!

Napisz do nas lub pozostaw telefon kontaktowy - odezwiemy się!

Wysyłanie

©2020 IntroHL

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?