Za nami weekend doskonalenia zawodowego instruktorów „Higher Level of Training 2019”. W hotelu „500” w Zegrzu oraz w WORD Warszawa gościliśmy i trenowaliśmy szkoleniowców z całej Polski.

Do prowadzenia paneli warsztatowych zakontraktowaliśmy najlepszych prelegentów, coachów i metodyków. Byli między innymi Łukasz Zboralski, Piotr Piasecki, Grzegorz Matuszewski, Tomasz Piętka, Marcin Borkowski i Mariusz Sztal. Cóż to był za weekend. Zastrzyk olbrzymiej ilości wiedzy, godziny poświęcone na merytoryczne dyskusje i konfrontacja różnych punktów widzenia.

Szkolenie przyszłych kierowców to niezwykle trudna profesja. Świat jest pełen zmian. Zmieniają się też kandydaci na kierowców i ich oczekiwania. Zaangażowany instruktor ma świadomość, że zawód związany z nauczaniem, wymaga nieustannego doskonalenia siebie i swojego warsztatu pracy. Takich właśnie szkoleniowców mieliśmy przyjemność spotkać podczas eventu.

Wyszliśmy z założenia, że najważniejsza jest umiejętność przekazywania wiedzy i kształtowania właściwych postaw kursantów. Dlatego też metodyka stała się tematem przewodnim warsztatów.

Część praktyczną zrealizowaliśmy na różnych pojazdach WORD Warszawa. Każdy z instruktorów mógł zadecydować czym chce jeździć. Podobnie jak przy części teoretycznej – tak i tu, metodyka nauczania stała się motywem przewodnim. Nadzór nad przebiegiem tej części warsztatów objęli egzaminatorzy stołecznego ośrodka egzaminowania.

Niedzielny wieczór eventowy rozpoczęliśmy od występu stand-up Magdy Kubickiej, a po kolacji podziwialiśmy piękno Zalewu Zegrzyńskiego i rozmawialiśmy branżowo do późnej nocy.

Tak właśnie powinny wyglądać prawdziwe warsztaty.
Dziękujemy wszystkim, którzy z nami byli.

Za rok spotkamy się znowu!

Higher Level of Training 2020!

2019 za nami! Bądźcie z nami za rok!

Napisz do nas!

Napisz do nas lub pozostaw telefon kontaktowy - odezwiemy się!

Wysyłanie

©2020 IntroHL

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?